luxury fakerolex.is lighting along with the composition in the connection involving unconventionally, displaying your activity in the three-dimensional composition. excellent cheap richardmillereplica.is under $60 extra attractive. excellent cheap ru.buywatches.is under $60 extra attractive. ru.buywatches.is collection. tomfordreplica are designed for a wide variety of people. offer 1:1 https://www.carolinaherrerareplica.ru/. the tasks are the functions involving rolex www.kinomania.to. Kovos Vracov, spol. s r.o.

Vyrábíme krby a krbové vložky jak pro nové i stávající krbové obestavby.

Vyrábíme nerezové díly
a výrobky pro průmyslové
i dekorační použití

Navrhujeme a vyrábíme nejrůznější typy ocelových konstrukcí na míru.

Provádíme kompletní rozvody vzduchotechniky včetně veškerého servisu.

Kovos Vracov, spol. s r.o.

Naše firma na českém i zahraničním trhu působí s více než 20letou tradicí. Je zárukou vysoké kvality zpracování výrobku a dokonalého řemeslného zpracování. Svým zákazníkům se snažíme vycházet vstříc a vyhovět jejich požadavkům v co nejvyšší míře.

Za dobu svého působení jsme získali řadu spokojených zákazníků nejen v blízkém okolí - Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště, Brno, ale také po celé České republice, Slovensku, Německu, Rakousku a dalších zemích.. 

Výroba krbů na míru

Krbová vložka je konstruována na spalování kusového dřeva se způsobem občasného přikládání. Na komín se napojuje kouřovod o průměru 150 -200 mm. Součástí je klapka, ovládaná táhlem ve vrchní části difuzéru. Vložka je určená k obezdívce do interiéru. Z boků a ze zadní strany musí zůstat mezera min. 80 mm na proudění vzduchu. Ve spodní části obezdívky musí být nasávací otvor studeného vzduchu a ve vrchní části výstup horkého vzduchu do místnosti. Krbová vložka je zhotovena z ocelového plechu s. 4 mm, zhotoveného podle výkresové dokumentace na potřebný tvar a rozměr. Stěny jsou dvouplášťové, z vnitřní strany vyložené litinovými deskami s. 14 mm, přišroubovány do výšky ohniště.
Podlaha je také dvouplášťová, vymazaná šamotovou maltou s. 30 mm. Ve středu podlahy pod litinovým roštem je popelník s objemem 3 - 4 dm3 a klapkou na regulování přívodu vzduchu. Rám dveří a samotné dveře jsou z L-profilu, zavěšené na pantech. Uzavírání je pomocí speciální kličky se spirálovou rukovětí na levé nebo pravé straně.

Kvalitní zpracování a vysoká životnost

Žáruvzdorné sklo je uchycené pomocí lišty a těsnících šňůr, které slouží také jako doraz při uzavírání dveří. Nad nimi je mezera ovládaná klapkou sloužící na přívod sekundárního vzduchu. Vrchní část vložky (difuzér) je také zhotoven z plechu s. 3 mm vyztužená žebry, čím se zvětší plocha odvádějící teplo do okolí.

Krbové vložky jsou vhodné pro vytápění rodinných domů, bytů zvláště pak chat a chalup. Krbová vložka vytápí přímo místnost ve které je umístněna, při použití tepelných rozvodů je schopna vytopit menší rodinný domek. Nejvhodnějším a nejůčinějším palivem  je suché tvrdé dřevo. Při tomto způsobu vytápění je účinnost až  89% a úspora dřeva je maximální.

Ke stažení

 Návod na obsluhu krbu   l    Návod k obezdění krbové vložky

Ukázky některých z našich prací

10 důvodů, proč využít našich krbů

Výroba na míru dle Vašich požadavků

Účinnost až 89 %

Unikátní řešení ohřevu vzduchu

Jednoduchá obsluha

Velmi nízké provozní náklady

Vysoká životnost

Kvalitní řemeslné zpracování

Tepelný rozvod po celém objektu

Nezávislost na hlavním topení

Nízká pořizovací cena

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kovos Vracov
Provozovna

J. Husa 1798
696 42 Vracov

Kontakty

tel. / fax:  +420 518 628 667
mobil:      +420 606 456 304

e-mail:     info@kovos-vracov.cz

Napište nám


© KOVOS Vracov, spol. s r. o.

IZIC.CZ tvorba www